Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

O Nás

Materská škola sa otvára o 6.30 hod.

Schádzanie detí je do 8:00 hod. Prosíme rodičov aby dodržavali príchod kvôli normovaniu stravy pre deti.  Ďakujeme :-)

Charakteristika materskej školy

Materská škola je typizovaná dvojtriedna materská škola v širšom centre mesta Zvolen.  Kapacita MŠ je 66 detí.  Jednoposchodová budova rodinného typu je umiestnená v tichom prostredí mesta vo dvore okolitých súkromných domov a bytoviek. Z južnej časti ju krášli pekná estetická školská záhrada s veľkým množstvom detských preliezok,  pieskoviska s pergolou, farebným altánkom na edukačné aktivity vonku, trampolínou, umelo vytvoreným kopcom na sánkovanie v zime a lavičkami na oddych. Zo severnej strany budovy je asfaltový dvor s namaľovaným dopravným ihriskom. Stromy a bohatá zeleň chránia areál od mestskej komunikácie.

Na prízemí sa nachádzajú šatne, jedáleň a hospodárska časť budovy – kancelárie vedúcej školskej jedálne, hospodárky a riaditeľňa. Na poschodí sú tri triedy, z ktorých jedna je urobená z detskej spálne. Vybavenie interiéru je na veľmi dobrej úrovni. V triedach je množstvo hračiek a hrového materiálu na kvalitný edukačný rozvoj detí v ktorých prebieha interakcia a komunikácia dieťaťa s prostredím. V každej triede je interaktívna tabuľa a množstvo digitálnej technológie.

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris